شهید مسلم اسدی رازی

 


زندگینامه


 

 


وصیتنامه


السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین

ان الله یحب الذین یقاتون فی سبیله صفا کانهم بنیان مرصوص

وصیتنامه عبدالحقیر سیاوش (مسلم) اسدی رازی

با سلام و درود به منجی عالم بشریت امام مهدی (عج) و نائب بر حقش روح خدا امام امت و امت شهید پرورمان و با سلام به رزمندگانی که در جبهه‌های حق علیه باطل تا آخرین نفس می‌جنگند و با سلام به پدر و مادر گرامیم من با آرزوی دیدن مولایم و با امید به شفاعت او به آرزوی دیدن دوباره دوستانی که از دست داده بودم دوستانی که خود حسین وار خالصانه جان خود را تقدیم کرده بودند این راه را برگزیدم نمی‌دانم آیا اکنون که به دیدن آنها نائل می‌شوم باز مرا به دوستی با خود قبول دارند و باز می‌توانم آنها را در آغاوش بگیرم امیدم این است که من هم لااقل سر به پای مولایم بگذارم و چشم فرو بندم و آقایم مرا از شفاعت و زیارت خود بی نصیب نگذارد.

پدر و مادر عزیزم و گرامیم از زحماتی که برایم کشیده‌اید تشکر می‌کنم و از شما می‌خواهم که از تقصیراتم بگذرید. اگر جنازه‌ام برنگشت ناله مکنید و هر وقت که دلتان گرفت بر مزار دیگر شهدا یا بر مزار شهیدان گمنام گریه کنید.

پدر و مادر عزیز ناراحت و غمگین مباشید که من امانتی از طرف خدا در دست شما بودم و شما امانتداران خوبی بودید و این امانت را به بهترین وجه به دست صاحبش برگرداندید.

سخنی دارم با برادرانم و آن این است که هرگز خدا را فراموش مکنید و هر کاری و هر قدمی که بر می دارید تنها برای رضای او باشد. زیرا فقط اوست که بالاترین پاداش دهنده است از شما می‌خواهم که اگر در مدارس هستید درس را کاملاً بخوانید زیرا این خون شهیدان است که به شما اجازه تحصیل داده شده است. پس به خونشان احترام بگذارید در نماز جماعت و عزاداری‌های حسینی و دعاهای توسل و کمیل و … شرکت کنید زیرا دعا پلی برای نزدیکی به معبود است.

در پایان سخنی با این بسیجیها این همرزمانم این دوستانم دارم و آن این است که هرگز امام را تنها مگذارید و دعا به جان او را فراموش مکنید. رزمندگان را یاری کنید تا به پیروزی نهائی برسیم. به بعضی از دوستانم وصیتی کرده بودم که برایم نماز بخوانند و اگر می توانند روزه بگیرند که امیدوارم تا جای ممکن انجام دهند.

از همه کسانی که به نحوی با این بنده حقیر برخورد داشته‌اند خواهش می‌کنم که من را حلال کنند و من هم به نوبه خود همه را حلال می‌کنم و در ضمن مبلغ ۰۰۰/۲۰ ریال به حساب مسجد امام حسن عسگری (ع) بریزید.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

تومنون بالله و رسوله و تجاهدون فی سبیل الله باموالکم و انفسکم ذلکم خیر ان کنتم تعلمون

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.