مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
4 دیدگاه‌ها
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
عباس عرب سالاری
عباس عرب سالاری
2 ماه پیش

سلام خدا رحمت کند حمید اقا رو تو آغوش این حقیر به شهادت رسید تیری که به شهید چابک اصابت کرد تو اتاق تویوتا چندین بار جهت عوض کرد تا آخرش خورد به سینه شهید چابک تسویه حساب کرده بود که برگرده تهران اما اومد خط که از بچه های گردان خداحافظی بگیره من سن کمی داشتم بخاطر همین منو گذاشته بودن که همراه راننده ها مهمات برسونیم به خط وقتی داشتیم بر میگشتیم عقب برای بارگیری مجدد مهمات حمید نشست جلو و من نشستم عقب تویوتا تک عراقیها سنگین بود خیلی شدید همرزم شهید عباس (عرب) سالاری از ورامین… ادامه مطلب »

توکلی
توکلی
3 سال پیش

سلام
یادش بخیر حمید رضا خودش فوتبالیست خوبی هم بود و در بازی های گل کوچک داخل گردان با اون پای ناراحتش و استیل خاص بازیش حضور همیشگی داشت.تعصب خاصی هم روی علی آقای پروین داشت و می گفت علی آقا نماز شب خون هستند.
حمید رضا علیرغم اینکه سربازیش تموم شده بود از گردان نرفت تا در آخرین روزهای جنگ به عهدی که با مولاش حضرت علی اکبر (ع) بسته بود وفا دار بمونه و با گلوله مستقیم به قلبش برای همیشه سرخ سرخ باقی بمونه روحش شاد.

احمد نوری
احمد نوری
3 سال پیش

باسلام خدمت تمام خادمان شهداء . خاطره خیلی خوبی بود . اگر بشود این خاطرات در جایی جمع آوری و به شکل یک کتاب نشر گردد خیلی مناسب می باشد .
گروهی که تشکیل شده و بچه های گردان با هم ارتباط دارند می توان.به این گروه جهت داد و به جای مطالب متفرقه هرشبی یکی از دوستان خاطره ای مطرح نماید که در آینده از آن استفاده نمود .

4
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
#