پیام سردار تقی‌زاده به مناسبت عروج جانباز شهید؛ عدنان اوغر

پیام سردار حمید تقی زاده (فرمانده گردان علی اکبر از لشکر ۱۰ سیدالشهدا)

به مناسبت عروج جانباز شهید؛ عدنان اوغر

 

سردار حمید تقی زاده

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر عزیز و مجاهدمان حجت الاسلام و المسلمین عدنان اوغر، از رزمنده‌های دفاع مقدس بود که تا آخر جنگ صادقانه ایستاد و بعد از آن در کسوت روحانیت، با مهاجرت به کشورهای مختلف از جمله کویت سعی کرد بر آن عهد و پیمانی که با ولایت و شهدا بسته است، ثابت قدم و وفادار بماند.

در نهایت، در مسیر این جهاد فی سبیل الله و هجرت و جهاد علمی، با ابتلا به بیماری، در معرض آزمونی دیگر قرار گرفت؛ آزمونی سخت، تا خالص‌تر و بنده‌تر به دیدار معبود خویش نائل آید. او از این آزمون نیز، سربلند و سرافراز بیرون آمد. او همواره شکرگزار بود و راضی به مشیت الهی.

عدنان خالص بود و پس از تحمل این دوره سخت بیماری، به خلوص عمل بالاتری نیز دست یافت و به دیار باقی شتافت.

 

رجعت برادر عزیز؛ عدنان اوغر را پس از سالها مهاجرت و مجاهدت و تلاش در راه خدا، به خانواده محترم و کلیه همرزمان و همسنگران ایشان تسلیت عرض می کنم و به خود ایشان هم برای سربلندی در آزمون الهی تبریک می‌گویم. ان شالله که در روز جزا شفیع ما باشد و سلام ما را به شهدای عزیز برساند.

امیدوارم که ما هم در راه شهدا و انقلاب اسلامی، همچون عدنان عزیز، پایدار و ثابت قدم باشیم.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

 

جماران ۱۳۹۲ – سردار حمید تقی زاده و جانباز شهید عدنان اوغر
Subscribe
Notify of
guest
2 دیدگاه‌ها
جدیدترین
قدیمی‌ترین نظرات بیشتر
Inline Feedbacks
View all comments
محمد زارع. شهریار
محمد زارع. شهریار
1 ماه پیش

احسنت به این فرمانده که چنین نیروهائی تربیت کرده است.

ناشناس
ناشناس
1 ماه پیش

روز وصل دوستداران یاد باد یاد باد آن روزگاران یاد باد کامم از تلخی غم چون زهر گشت بانگ نوش شادخواران یاد باد گر چه یاران فارغند از یاد من از من ایشان را هزاران یاد باد مبتلا گشتم در این بند و بلا کوشش آن حق گزاران یاد باد گر چه صد رود است در چشمم مدام زنده رود باغ کاران یاد باد راز حافظ بعد از این ناگفته ماند ای دریغا رازداران یاد باد سلام و درود بی کران به همرزمانِ گرانمایه ام در گردان حضرت علی اکبر ( ع ) این غزل تقدیم به روحِ ملکوتی شهیدانِ… بیشتر »