شهید حسن خان احمدلو


شناسه


نام: حسن

نام خانوادگی: خان احمدلو

نام پدر: علی

نام مادر: پوزمین

تاریخ تولد: ۱۳۴۷

محل تولد: زنجان

تحصیلات: دیپلم

تاریخ شهادت: ۲۳ دی ۱۳۶۵

محل شهادت: شلمچه

عملیات: مرحله دوم کربلای ۵

یگان: لشکر ۱۰ سیدالشهدا – گردان علی اکبر

مزار: رباط کریم – روستای اسماعیل آباد

 

 


وصیتنامه


بسم الله الرحمن الرحیم

به نام الله پاسدار حرمت خون شهیدان

با سلام و درود بر امام زمان(عج) و نائب بر حقش خمینی بت شکن و رزمندگان اسلام و شهدای جان بر کف از صدر اسلام تا کنون.

سلام علیکم

پدر و مادر گرامیم، امیدوارم که این فرزند حقیرتان را که همیشه باعث دردسر بوده ببخشید و حلال کنید. امیدوارم اینگونه باشد. من تنها حرفی که برای شما دارم این است که از امام امت دست برندارید و برای ظهور آقا امام زمان(عج) بسیار دعا کنید و منتظر ظهور ایشان باشید.

از اینکه فرزندتان را در راه خدا از دست داده اید به هیچ وجه ناراحت نباشید و اندوهی به دل راه ندهید، چون این یک امانت بود که خداوند به شما سپرده بود و شما به نحو احسن آن را به خودش پس دادید. امیدوارم که خداوند به شما پدر و مادر گرامی و عزیز صبر و اجر عظیم عطا بفرماید.

همچنین به برادران و خواهران این سخن را دارم که راه شهدا را ادامه بدهند و برای ادامه این راه باید درس هایشان را خوب بخوانید و با مبارزه کردن در این سنگر مشت کوبنده ای به دهان ابر جنایتکاران شرق و غذب بزنید. در ضمن من ناراحت نباشید و سعی کنید که در همه حال پشتیبان پدر و مادر و انقلاب اسلامی باشید.

پدر و مادر، برای دفنم، من هیچ جایی را مشخص نمی کنم هر کجا را که شما صلاح می دانید دفنم کنید. امیدوارم حلالم کنید و در ضمن از بقیه فامیل ها خصوصاً از خواهر عزیزم فاطمه حلالیت بطلبید. امیدوارم که همگی من را حلال کنید.

 

 


خاطرات


ردِّ روی قالی…

 

 

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات