مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
4 دیدگاه‌ها
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
محمود روشن
محمود روشن
10 ماه پیش

کار بسیار ارزشمند و ماندگار حاج سعید مومنی همرزم عزیزم بسیار ستودنی و واجد تقدیر هست. من در گروه گردان شاهد بودم که ایشان چه زحمات بیشماری را برای شناسایی عکس رزمندگان انجام دادند و در این مسیر علاوه بر تعداد زیادی از همرزمان در گردان که عکس ها را شناسایی می کردند، حاج اکبر اسماعیلی یه تنه یه عالمه از عکس ها را شناسایی کرد و یک کمک فوق العاده به این طرح کرد. دستمریزاد به حاج سعید مومنی، حاج اکبر اسماعیلی و حاج محمد قورچیان و بخصوص مسئولین و کارشناسان سایت گردان که الحق، هوشمند و مبتکر و… ادامه مطلب »

سید محمد رضا افتخاری
سید محمد رضا افتخاری
10 ماه پیش

با سلام ، برادر شهید سید عبدالمطلب افتخاری هستم لطفا اگه اطلاعاتی از این شهید داره ارسال کنه . تاریخ شهادت ۲۲ اردیبهشت ۱۳۶۵ محل شهادت ، شرهانی . پیچ انگیزه . با تشکر و سپاس

ناشناس
ناشناس
11 ماه پیش

سلام و وقت بخیر
تشکر می کنم بابت کار خیلی زیبایی رو که انجام میدید من به شخصه از دیدن عکس های رزمنده به وجد میام و اینکه خاطرات آن زمان فراموش نمیشه.
نام دو عزیزی که مشخص نشده اند:
به ترتیب کنار آقای کوهستانی، آقای رضا دهقان و آقای حسین بنادکوکی (عادل خواه) می باشد.

حبیب الله ملکوتی فر
حبیب الله ملکوتی فر
1 سال پیش

نمی شود و نمی توان از برادر خوبم آافاشیخ سعید مومنی عزیز تشکر و تقدیر نکرد. گر چه بیان و نوشتار گاه وزن لازم را برای تبیین ارزشمندی یک کار ندارد اما نگفتن و بر زبان و قلم جاری نساختن آن هم به این بهانه سزا نیست. همین که بگویم عقده شده بود در گوشه قلبم برقراری پیوند و ارتباط با مادر برادر بهتر از جانم و شهید عزیزم جلال شاکری و شرم از غیبت سالیان و فقدان در دست داشتن شماره تماس و … مانع از آن می شد، اما این عزیز با یک پیامی که از دل برخاست،… ادامه مطلب »

4
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
#