مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
3 دیدگاه‌ها
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
عبداله اسدی
عبداله اسدی
2 سال پیش

برادر عزیز امیدوارم که در انتهای راه وپایان دوره شورا با فراق بال ووجدانی راحت سکان هدایت شهر را به دیگران بسپارید اما بدانید (که حتما” میدانید ) که راه ومسیر پر از پیچ وخم وناهموار است وفساد ورشوه و…….بیداد میکند و وای به حال کسی که نه پارتی دارد ونه پول که واقعا در این زمانه کلاهش پس معرکه است !!! بد نیست یادآور شوم که ۴سال قبل نیز دوستان شعارها و وعده هایی دادند که هیچکدام عملی نشد وما ماندیم ونقطه سرخط وروز از نو و روزی از نو !!!!۴سال تمام خواهش کردیم -۴سال تمام التماس کردیم –… ادامه مطلب »

دکتررضامیرزائی
دکتررضامیرزائی
2 سال پیش

باسلام.ضمن عرض تبریک محضربرادربزرگوارم جناب دکترچپردارعزیز،برایتان ازدرگاه خداوندمتعال،موفقیت وسلامتی وعاقبت بخیری مسالت دارم.ارادتمندتان دکتررضامیرزائی

محمود روشن
محمود روشن
2 سال پیش

برادر عزیز جناب آقای دکتر جواد چپردار از اینکه تصمیم گرفتی پای در میدان، یا همان کارزار انتخاب بگذاری، معلوم است که شجاعت زیادی داری. اعتراف میکنم که من این شجاعت را ندارم. تیرها و ترکش‌ها و مین‌ها را با سلامتِ جان پشت سر گذاشتی و اکنون وارد کارزاری شدی که ترکش‌هایش اگرچه به درشتی ترکش های جبهه نیست اما چنان ریز و سوزنده است که انگاری از ترکش هم بدتر است و باید، به اصطلاح، خیلی پوست کلفت باشی تا دوام بیاوری و راهی که در نظرت بهترین است و منتج به بهترین نتایج می شود را با قدرت… ادامه مطلب »

3
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
#