گزارش یادواره مجازی شهید علیرضا آملی

 

گزارش یادواره مجازی شهید علیرضا آملی

دی ماه ۱۳۹۷

 

 

به دنبال استقبال خوبی که از نخستین یادواره ی مجازی در سایت گردان حضرت علی اکبر صورت گرفت، در واپسین روزهای دی ماه سال ۱۳۹۷ دومین یادواره ی مجازی نیز برگزار شد.

یادواره ی مجازی دوم برای شهید علیرضا آملی، در سالروز عملیات کربلای پنج و شهادت ایشان برگزار شد.

هدف از برگزاری یادواره های مجازی در سایت؛ زنده کردن نام و یاد شهدای گردان علی اکبر و مرور خاطرات همرزمان در فضایی راحت، به دور از دغدغه های متعدد و فارغ از مشغله های بسیار برای حضور فیزیکی در مراسم یادبود است.

 

 

 

 

جهت برگزاری این یادواره:

 

  • در گام اول؛ صفحه ی اختصاصی شهید بزرگوار در سایت گردان، تکمیل شد و گالری تصاویر، وصیتنامه، زندگینامه، خاطرات و مستند روایت فتح با موضوع شهید بزرگوار علی آملی در صفحه ی مربوطه بارگذاری شد و سپس در طول مدت یادواره، در صفحه ی اصلی سایت، سنجاق شد و مورد بازدید بیشتری قرار گرفت. ضمن آنکه مستند شهید آملی در کانال آپارات گردان نیز قرار گرفت.

 

  • در گام بعدی؛ متن مصاحبه ی فرمانده گردان علی اکبر؛ سردار حمید تقی زاده با محوریت موضوع همرزم و دوست دیرین ایشان؛ شهید علی آملی در سایت قرار گرفت.

شهید علی آملی به روایت حاج حمید

 

  • گام بعد؛ انجام مصاحبه ی اختصاصی با جناب آقای مهدی زمانیان درباره شهید بزرگوار علیرضا آملی بود که گزارش این مصاحبه نیز روی سایت گردان قرار گرفت.

درباره‎ی علی… (همراه با مهدی زمانیان)

  • همچنین با شروع یادواره ی شهید آملی، تعداد زیادی عکس از ایشان به مجموعه ی خادمان گردان، واصل شد که همگی اسکن و آرشیو شدند. تعدادی از آنها در صفحه ی این شهید بزرگوار بارگذاری شد و مابقی نیز طبق زمان بندی روی سایت قرار خواهد گرفت.

 

 

در طول مدت یادواره، میزان بازدید از صفحه ی شهید علیرضا آملی افزایش چشمگیری داشت و از جانب طیف های مختلف مورد توجه قرار گرفت.

شهید علیرضا آملی

Subscribe
Notify of
guest
2 دیدگاه‌ها
جدیدترین
قدیمی‌ترین نظرات بیشتر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
مرتضی سنبلی
مرتضی سنبلی
10 ماه پیش

ز آه سینه ی سوزان ترانه می سازم چو نی زمایه ی جان این فسانه می سازم به غمگساری یاران چو شمع می سوزم برای اشک دمادم بهانه می سازم پر نسیم به خوناب اشک می شویم پیامی از دل خونین روانه می سازم نمی کنم دل از این عرصه ی شقایق فام کنار لاله رخان آشیانه می سازم در آستان بخون خفتگان وادی عشق برون ز عالم اسباب خانه می سازم چون شمع بر سر هر کشته می گذارم جان زیک شراره هزاران زبانه می سازم زپاره های دل من شلمچه رنگین است سخن چو بلبل از آن عاشقانه… بیشتر »

مرتضی سنبلی
مرتضی سنبلی
10 ماه پیش

شور شلمچه می زند این دل بیقرار من
عقده گشا نمی شود سینه انتظار من
شلمچه! بیصدا شدی؟! مگر تو خاکِ مُرده ای؟!
به سوی عاشقــان حـق ، چـرا مـرا نَبُرده ای ؟