گزارش یادواره مجازی شهید حسن یداللهی

 

گزارش یادواره مجازی شهید حسن یداللهی

تیر ۱۳۹۸

 

 

به دنبال برگزاری یادواره های مجازی در سایت گردان حضرت علی اکبر صورت گرفت، در تیرماه ۱۳۹۸ پنجمین یادواره ی مجازی نیز برگزار شد.

یادواره ی مجازی پنجم برای شهید حسن یداللهی، در سالروز عملیات کربلای یک و شهادت ایشان برگزار شد.

 

 

جهت برگزاری این یادواره:

 

  • در گام اول؛ صفحه ی اختصاصی شهید بزرگوار در سایت گردان، با استفاده از جستجو در آرشیو و همچنین مراجعه به خانواده شهید، تکمیل شد و گالری تصاویر، وصیتنامه، زندگینامه و خاطرات با موضوع شهید بزرگوار در صفحه ی مربوطه بارگذاری شد و سپس در طول مدت یادواره، در صفحه ی اصلی سایت، سنجاق شد و مورد بازدید بیشتری قرار گرفت.

شهید حسن یداللهی

 

  • در گام بعدی؛ متن مصاحبه ای که با شهید مسلم اسدی با موضوع شهید یداللهی در زمان جنگ انجام شده بود، بر روی سایت، بارگذاری شد.

روایتِ یک شهید به زبان شهیدی دیگر

 

  • گام بعد؛ انجام مصاحبه های اختصاصی با آقایان اکبر اسماعیلی، کاظم بصیر، محمد زارع و مجید رضاییان بود که گزارش این مصاحبه ها نیز روی سایت گردان قرار گرفت. متن دیگری در رابطه با موضوع شهید حسن یداللهی در آرشیو گردان موجود بود که آن نیز در سایت قرار گرفت. متن دیگری نیز به همت خادمان گردان تهیه شد تحت عنوان “برای من از حوری نگو” که بازدید بسیار بالایی داشت.

برای من از حوری نگو!

کمرم شکست!

هم‎محل و هم‎رزم

مشکل گشا

شهیدِ زرنگ

دسته ویژه

 

 

  • گام بعد؛ جمعی از خادمان گردان علی اکبر، مهمان خانواده شهید حسن یداللهی در صباشهر شهریار شدند و پای صحبت مادر بزرگوار شهید نشستند. گزارش این مصاحبه نیز بر روی سایت قرار گرفت.

آنقدر می رویم جبهه تا راه کربلا باز شود…

 

 

در پایان، لینک مطالب جدید مرتبط با شهید حسن یداللهی، در صفحه ایشان قرار گرفت.

 

یادآور می شود که هدف از برگزاری یادواره های مجازی در سایت؛ زنده کردن نام و یاد شهدای گردان علی اکبر و مرور خاطرات همرزمان در فضایی راحت، به دور از دغدغه های متعدد و فارغ از مشغله های بسیار برای حضور فیزیکی در مراسم یادبود است.

در طول مدت یادواره، میزان بازدید از صفحه ی شهید حسن یداللهی و مطالبی که مرتبط با ایشان بود بسیار زیاد بود.

 

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات