گزارش نکوداشت جانباز مجید رضاییان

 

گزارش نکوداشت مجازی جانباز مجید رضاییان

آبان ۱۳۹۸

 

 

به دنبال برگزاری یادواره های مجازی که در سایت گردان حضرت علی اکبر صورت گرفت، فرمانده گردان؛ سردار تقی زاده پیشنهاد برگزاری نکوداشت های مجازی و تجلیل از اعضای گردان را نیز مطرح نمودند.

این نکوداشت به منظور تجلیل از برادرانی است که در طول سالها همواره با وجود محدودیت هایی که داشتند، یاور گردان بوده اند و همچنان عضو فعال این خانواده ی بزرگ باقی مانده و در این راه ثابت قدم و استوار بوده اند.

اولین نکوداشت مجازی برای جانباز مجید رضاییان، برگزار شد.

 

 

جانباز مجید رضاییان، در طول سالهای پس از جنگ، همواره به تلاش و مجاهدت ادامه داده و لحظه ای از حرکت باز نایستاد. ایشان با وجود آنکه جانباز دو چشم نابیناست ولی تا درجه دکتری ادامه تحصیل داد و در دانشگاه سوره به دانشجویان تدریس نیز می کند.

دکتر مجید رضاییان توانست برای اولین بار گاه شمار گردان علی اکبر را تهیه کند که منبعی ارزشمند از تمام فعالیت ها و مأموریت های گردان علی اکبر می باشد.

همچنین جانباز رضاییان به جهت برخورداری از حافظه قوی و ذهن فعال، خاطرات بسیاری از دوره حضور در گردان علی اکبر داشته و در اغلب یادواره های مجازی که برای شهدای گردان برگزار می گردد، با بیان خاطرات خود، کمک شایانی به پیشبرد اهداف می نماید.

 

***

 

جهت برگزاری این نکوداشت با تعدادی از دوستان و همرزمان این جانباز بزرگوار، مصاحبه هایی انجام شده و متن آن در سایت گردان آورده شد:

 

حاج مجید؛ دایره المعارف گردان علی اکبر

 

جانباز مجید رضائیان

 

روزگارِ گردِ خوبان

 

خدایا قبول کن و طاقتم بده

 

آخرین گلوله ی جنگ

 

 

هدف از برگزاری نکوداشت مجازی در سایت؛ تجلیل و تشکری ساده از کسانی است که هرگز خود را جدا از خانواده ی گردان ندانسته اند و همواره در کنار آن کمک به زنده نگه داشتن نام و یاد شهدا و هشت سال دفاع مقدس نموده اند.

 

از درگاه ایزد منان برای جانباز سرافراز دکتر حاج مجید رضاییان سلامتی و توفیق روزافزون را مسئلت می نماییم.

 

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات