مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
16 دیدگاه‌ها
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
جمشیدزارعی،شهرری
جمشیدزارعی،شهرری
2 سال پیش

باسلام،دلم خیلی هوای یاران روکرده بود،همینطوری گوشی روتردام واسم گردان رو زدم ووقتی عکس یاران عزیزم رادیدم بغضم گرفت،خیلی حالم عوض شد،وارزم اینه که فقط یک بار دیگه باهمان بچه ها دورهم جمع شیم،البته اگر آرزوی زیادی نباش!

علیرضا
علیرضا
2 سال پیش

حیفه به خدا نسل ما بچه های دهه ۶۰_۷۰ اصلا اسم ایشان را نشنیده ایم !

علیرضا
علیرضا
2 سال پیش

به نام خدای شهیدان
اون توضیحات سردار نقی زاده درباره لحظه های نفس گیر کربلای پنج خیلی ذهنم رو درگیر کرده بود و این خاطره ( که شب عملیات در اون شرایط چندبار به شهید مسلم اسدی گفته شده اگر نمیشه برگردید ولی ایشان برنگشتند و گفتند می خواهیم دل حضرت زهرا (س) را شاد کنیم ) داغونم کرد….
کل فاطمیه اون صحنه ها جلوی چشمم بود
اجر شما با مادرشهدا(س)

علیرضا
علیرضا
2 سال پیش
پاسخ به  admin2

محتاج دعاییم. ارادتمند همه رزمندگان اسلام و خدمتگزاران شهدا هستم.

پروانه
پروانه
2 سال پیش

بعد از خواندن سایت شما درباره این شهید بزرگوار و بقیه شهدا بیشتر در اینترنت جستجو کردم مصاحبه ای از پدرشان دیدم که گفته بودند چهار پسر داشتند که سیاوش(مسلم) و محمدرضا شهید شدند و دو پسر دیگر هم دارم ولی اگر دختری داشتم الان اینقدر تنها نبودم! من فکر کردم ایکاش میشد من و همسرم و فرزندانم به ایشان سر میزدیم و بجای دختر نداشته ایشان کمکشان میکردم ولی دریغ که در این اوضاع کروناحتی از دیدار مادر و پدرمان هم محروم هستیم! البته من فکر میکنم بخاطر این کوتاهی ها که در حق خانواده شهدا کردیم و بیشتر… ادامه مطلب »

پروانه
پروانه
2 سال پیش
پاسخ به  admin2

خدا رحمتشان کند خیلی ناراحت شدیم
خدا به ما و فرزندان مان رحم کند در دنیایی که نفس سردار سلیمانی و پدر و مادر خیلی از شهدا نیست

پروانه
پروانه
2 سال پیش

زنده کیست؟! مرده کیست؟!آیا کسی که بعد بیشتر از سی سال از شهادتش می تواند کسی را انقدر نگاه کند تا برای نماز صبح بیدار کند مرده است؟! نه مرده ماییم و اجساد متحرکی که در کنار هم زندگی می کنیم و هیچ خاصیت مادی و معنوی برای هم نداریم آیا کسی که می تواند روزها و ساعتها اشک روان بر چهره کسی ببارد که هیچوقت او را ندیده( و پس از ۳۴ سال از شهادتش تازه اسمش راشنیده)مرده است؟!خیر قطعا اینطور نیست به قول شهید آوینی شاید در ظاهر از یک شهید فقط چندتا عکس و یک اسم می… ادامه مطلب »

پروانه
پروانه
2 سال پیش

سلام علیکم
از شما ممنونم که در این شرایط کرونایی که دلمان خیلی گرفته هست و حتی نمی شود به زیارت مزار شهدا برویم از شهدا سخن گفتید و باذکر موثق خاطرات از همسنگران ایشان دل ما را کمی آرام کردید چقدر ایشان نگاه سنگینی دارند!چندوقت پیش که این صفحه را خواندم متاسفانه نماز صبح هایم زیاد قضا میشدبخاطر تنبلی! ولی اعتراف می کنم که ان روز صبح انقدر نگاه ایشان سنگین بود که نتوانستم بخوابم و نماز صبح و قضا و نافله هم خواندم روحش شاد باشه

علی اصغر کوثری
علی اصغر کوثری
3 سال پیش

با سلام، برای مرحله تکمیلی عملیات کربلای ۵، مسلم به عنوان فرمانده گروهان فتح انتخاب شد(اشتباه است)( صحیح گروهان فجر می باشد) فرمانده گروهان فتح در مرحله تکمیلی کربلای ۵ مصیب دهبالای بود که در زمان عملیات به دلیل عدم حضور ایشان گروهان فتح به سرپرستی معاون گروهان فتح که شهید محسن ایوبی بود در مرحله تکمیلی کربلای ۵ شرکت نمود.

علی اصغر کوثری
علی اصغر کوثری
3 سال پیش

با سلام، و عرض خدا قوت ، “محمود ملانوری” صحیح است که اشتباها” محمد نوشته شده لطفا” اصلاح شود.

علی اصغر کوثری
علی اصغر کوثری
3 سال پیش

با سلام ، فردی که در وسط عکس قرار دارد برادر محمود ملانوری از رزمندگان گردان می باشد.

16
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
#